APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €105,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41120
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Astir, prane Vila L.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, kuzhine dhe dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Cmimi eshte 105000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo