Jepet me qera super apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji.

 • €1,200/muaj
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera super apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 131
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39520
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament ne Kompleksin Delijorgji.

Apartamenti disponon 131 m2, ndodhet ne katin e 2.

Organizohet ne dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete .

Apartamenti ka investim modern dhe komod.

Perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.

Per me shume na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva