SUPER OKAZION . Apartament 3+1+2 tek Kompleksi Golden Park 3 .

 • €100,000
Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

SUPER OKAZION . Apartament 3+1+2 tek Kompleksi Golden Park 3 .

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Unaza e Re, Tiranë
 • €100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 127 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34914
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 me siperfaqe prej 127m2 tek Kompleksi Golden Park  , perballe Spitalit Amerikan 3 .

Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 3 ballkone dhe korridor shperdnares .

Apartamenti ka orientim Jug , secila prej dhomave ka dalje ne ballkon dhe ka pamje nga brendesia e kompleksit per qetesi dhe relaks .

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim e siper i cili po perfundon me kushte shume te larta ndertimi.

Pallati do kete izolim termik dhe akustik , hapsira te gjelbra , 3 ashensore per shkalle , 2 kate parkim nentoksor , shume prane Unazes se Re  , gje qe e ben kompleksin nje nga me te preferuarit per banim dhe jetese komode .

Cmimi eshte super okazion , kompania e ndertmit operon me 950Euro m2  .

Per me shume na kontaktoni .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva