Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Colonnade, prane Zogut te Zi.

 • €1,100/m2
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr 📢 Ofertë

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Colonnade, prane Zogut te Zi.

Zogu i Zi, Tiranë
 • €1,100/m2

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 96.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41378
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Colonnade, prane Zogut te Zi.

Rezidenca eshte nje nga projektet e fundit qe po ndertohet ne rrugen Dritan Hoxha shume prane qendres se Tiranes.

Ofron shumellojshmeri apartamentesh me hapesira te bollshme duke perdorur materiale dhe teknologji te fundit ne menyre qe te siguroje komoditet.

Struktura trekendore e projektit ben te mundur qe te depertoje drita ne cdo tipologji dhe orientim te apartamenteve.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4 m2, siperfaqe neto 79.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes OKAZION 1100 euro/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest