Shitet apartament 3+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €178,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €178,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 143
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45379
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 142.5 m2, siperfaqe neto 117.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 24.8 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Objekti eshte ne ndertim.

Cmimi i shitjes 1250 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest