Ulet Cmimi! Apartamente ne shitje te Kodra e Diellit 2!

  • €80,500
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Apartamente ne shitje te Kodra e Diellit 2!

Kodra e Diellit, Tiranë
  • €80,500

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 69.94
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35998
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartamente te tipit 1+1 dhe 2+1 te Rezidenca  Kodra e Diellit 2

2 Apartamente jane te tipit 1+1 , apartamenti i pare ka siperfaqe totale 69.94m2  ndodhet ne faze karabina

Apartamenti i dyte ka siperfaqe totale 91.13m2 dhe ndodhet ne faze rifiniature /

1 Apartament eshte i tipit 2+1 ka siperfaqe te pergjithshme 131.24 m2 dhe ndodhet ne faze grope.

Cmimi ulet nga 1250e/m2 ne 1150e/m2.

Per me shume detaje na kontaktoni!

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare