Vile spektakolare per shitje, ne Durres!

 • €550,000
Ura e Dajlanit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Vile spektakolare per shitje, ne Durres!

Ura e Dajlanit, Durrës
 • €550,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 531
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P31731
 • ID Prones

Përshkrim

Ne qytetin e Durresit, prane portit shesim super vile.

Siperfaqe trualli e viles eshte 531 m2 dhe siperfaqe ndertimi 318 m2. Vila organizohet ne 3 kate, ne katin perdhe ndodhen 2 dyqane, kopshti, ambient parkimi. Vila ne katin perdhe ka ambientin e ndenjes, ambientin e gatimit, tualet dhe nje dhome gjumi. Ne katin e dyte dhe te trete ndodhen dhomat e gjumit me tualete.

Vila dispnon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj