Shitet apartament 1+1 Rezidenca Urban Planing me cmim klering, Astir.

 • €89,500
Astir, Casa Italia, Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Rezidenca Urban Planing me cmim klering, Astir.

Astir, Casa Italia, Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €89,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47131
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me cmim klering Urban Planning shpk, Astir.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 71.60 m2, siperfaqe neto 62.20 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.40 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1250 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest