APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

 • €650/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36736
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te bollshem.

Cmimi eshte 600 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo