APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, BLLOK.

 • €1,300/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 260
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40358
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 3+1+2 ne Bllok, pas Lsi.

Apartamenti ka siperfaqe 260 m2 ku 185 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 75 m2 verande.

Apartamenti ka orientim fantastik, Lindje, Jug, Perendim.

Ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Taraca eshte e termoizoluar, oxhak funksional dhe i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket druri.

Cmimi i qerase eshte 1300 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo