Shitet apartament 1+1 Twister Palace, Don Bosco.

 • €109,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 Twister Palace, Don Bosco.

Don Bosko, Tiranë
 • €109,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 73
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46299
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Twister Palace, Don Bosco.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 72.56 m2, siperfaqe neto 62.45 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.08 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Cmimi i shitjes 1500 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest