Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Grand Gallery” Yzberisht

 • €77,000
Astir, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Grand Gallery” Yzberisht

Astir, Yzberish, Tiranë
 • €77,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40658
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me organizim perfekt ne Yzberisht , Kompleksi Grand Gallery.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualeti dhe nje ballkon i bollshem qe lidhet me dy  ambientet.

Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me izolim termik dhe akustik.

Cilesi shume e mire ndertimi , kopshte , parqe brenda kompleksit , shume prane te gjitha faciliteteve.

Oferte e limtuar ! Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva