GARSONIERE NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

 • €75,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

GARSONIERE NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 45
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47137
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim garsoniere tek shkolla e kuqe, rruga Riza Cerova.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe 45m2 dhe organizohet ne ambient openspace dhe tualet.

Cmimi eshte 75000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo