AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €2,240/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €2,240/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 320
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36141
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient komercial me qera, ish stacioni i trenit, prane Postes shqiptare.

Ambienti ka siperfaqe 320 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dy ambiente openspace, 3 zyra , depo, dhome serveri dhe 2 tualete.

Ideal per biznese te ndryshme, si dyqan, supermarket, zyra , callcenter , etj.

Cmimi eshte 7 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo