Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

 • €159,300
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €159,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46303
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.5 m2, siperfaqe neto 80.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.1 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1650 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest