Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Univers City prane QTU.

 • €89,300
QTU, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Univers City prane QTU.

QTU, Tiranë
 • €89,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46314
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Univers City prane QTU.

Apartamenti disponon sirpefaqe totale 94.08 m2, siperfaqe neto 83.1 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.98 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5.

Cmimi i shitjes 950 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest