Shitet Apartament 2+1 Ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

 • €418,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €418,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 206
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42917
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Santorini ne Dhermi.

Kompleksi po ndertohet se fundmi ne plazhin e Drimadhes me arkitekture unike ne bregdetin e jugut.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 206.11 m2, siperfaqe neto 76.75 m2, siperfaqe te perbashket 26.88 m2 dhe siperfaqe verande 102.48 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tre tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e dyte.

Cmimi i shitjes 2700 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest