AMBIENT PER ZYRA ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

  • €2,400/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €2,400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 220
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38269
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra tek Komuna e Parisit, prane bar Mokador.

Ambienti ka siperfaqe 220 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar.

Eshte njesi tregtare jo apartament.

Organizohet ne 2 zyra, dy tualete, kuzhine, dhe ambient openspace.

Cmimi eshte 2400 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo