APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA TAULANTIA.

 • €150,000
Vollga, Durrës
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA TAULANTIA.

Vollga, Durrës
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32663
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek rruga Taulantia, Durres.

Apartamenti ka siperfaqe totale 95 m2.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim jug, me pamje nga deti.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo