APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ISH-UET.

 • €138,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ISH-UET.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €138,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46084
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1, prane ish Uet, rruga Shefqet Musaraj.

Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 138000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo