SUPER APARTAMENT 3+1+2+PARKIM ME QIRA TEK LIQENI I THATE

 • €1,000/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira

SUPER APARTAMENT 3+1+2+PARKIM ME QIRA TEK LIQENI I THATE

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39992
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 3+1+2+Parkim ne nje nga zonat me te kerkuar per te jetuar, tek Liqeni i Thate.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, ne 3 dhoma gjumi, garderobe, ne 2 tualete ku njeri nga tualetet eshte tek dhoma matrimoniale, verande dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje kompleks te mireadministruar!

Cmimi i qerase eshte 1000 euro/muaj.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo