APARTAMENT 4+1+2 NE SHITJE, VOLLGA DURRES.

 • €120,800
Vollga, Durrës
Tërhequr

APARTAMENT 4+1+2 NE SHITJE, VOLLGA DURRES.

Vollga, Durrës
 • €120,800

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 151
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37562
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 4+1+2 ne shitje, tek Vollga , ne Durres.

Apartamenti ka siperfaqe 151 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje nga deti.

Cmimi eshte 800 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo