SUPER APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E ELBASANIT

 • €310,000
Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 141
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30737
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament me organizim 3+1  tek Rruga e Elbasanit

~Apartamenti ka 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 kuzhine  ,2 tualete  dhe 3 ballkone . Eshte ne nje dner zonat me te mira te Tiranes , shume afer me qendren dhe ne rrugen kryesore  .

~Apartamenti  eshte i mire mobiluar dhe ka hapesira  te bollshme  .

~Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva