Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

 • €253,500
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €253,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 91
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45854
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 90.53 m2, siperfaqe neto 78.72 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.81 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 2800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani