Apartament 2+1 plus Post Parkimi tek 5 Maji

 • €118,000
5 Maji, Medreseja, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 plus Post Parkimi tek 5 Maji

5 Maji, Medreseja, Tiranë
 • €118,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34310
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1 me siperfaqe 115m2 me nje depo dhe gjithashtu post parkimi tek 5 Maji .

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje moderne , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi 1 tualet , 1 depo dhe gjithashtu nje post parkimi .

Apartamenti ka nje arredim modern i investuar ne detaje .

Eshte i shtruar ne parket , mobiljet jane te reja , me kondicioner dhe gjithashtu ka hapsira te bollshme gje qe e ben nje ambient mjaft te kendshem .

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani