APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €90,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38975
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 , prane kryqezimit te 21 dhjetorit, rruge kryesore..

Apartamenti ka siperfaqe neto 68m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientimi Perendim, Veri.

Cmimi eshte 90000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo