Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Guce, Prane Rruges se Kavajes

 • €75,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Guce, Prane Rruges se Kavajes

21 Dhjetori, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50.94
 • Sipërfaqe ㎡
 • Ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P44080
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej  50.94 m2 tek Kompleksi Guce rruga Ndre Mjeda

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualeti dhe 1 ballkon

Kompleksi prjoektohet te jete nje nder me prestigjozet ne zonen ne fjale, me hapsira te gjelbra , pishine e brendshme per kompleksin, sauna dhe shume facilitete te tjera enkas per banoret.

Cilesi shume e larte ndertimi dhe  kohe e shkurter deri ne perfundim.

Nder mundesite me te mira te investimeve qe mund te keni ne ate zone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva