Shitet apartament 2+1+2+Verande +post parkimi Rezidenca Lake View, Liqeni Artificial i Tiranes.

 • €445,000
Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2+Verande +post parkimi Rezidenca Lake View, Liqeni Artificial i Tiranes.

Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €445,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 151
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46320
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+post parkimi Rezidenca Lake View, Liqeni Artificial i Tiranes.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 131.30 m2, siperfaqe neto 111.60 m2, siperfaqe te perbashket 19.70 m2 dhe siperfaqe verande 19.20 m2

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe verande.

Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te objektit.

Cmimi i shitjes apartamentit 3000 €/m2.

Disponon gjithashtu dhe post parkimi me siperfaqe 36.32 m2 me cmim 22.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest