Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl

 • €58,000
Brryli, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl

Brryli, Tiranë
 • €58,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27488
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 1+1 afer Rruges Bardhyl, te Bar Oslo dhe afeer Xhamllikut. Apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me te gjitha te reja dhe me punime shume cilesore.

Apartamenti ka siperfaqe 54m2 dhe eshte i organizuar nga dhome gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tualet me dritare, koridor shperndares. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest