KAT VILE ME QERA, PALLATI BRIGADAVE.

 • €400/muaj
Garda, Liqeni Artificial, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

KAT VILE ME QERA, PALLATI BRIGADAVE.

Garda, Liqeni Artificial, Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28955
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera kati i dyte i nje vile, prane pallatit te Brigadave.

E ndare nga kati i pare, me hyrje dhe oborr te vecante. Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecante, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Eshte pjeserisht i mobiluar, permban kundrabufen, elektroshtepiaket, dhe divani.

I shtruar me parket dhe i investuar.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo