Apartament 2+1 Perballe Harry Fultz

 • €75,000
Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 Perballe Harry Fultz

Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31413
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 64 me kubature te rregullt  .

~Apartamenti ka 1 dhome ndenje , nje zone gatimi , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje depo .

~I investuar , me parket , me kondicioner , tualet i sapo investuar me dritare , orientim Lindje-Perendim qe e bente jete plot drite , ne katin e 2 te nje pallati ekzistues .

~Ne nje nder lagjet me te qeta dhe me te mira te Tiranes  .

~ Eshte nder zonat me te lakmuara  per banim  per shkak te qetesise  , organizimit te lagjes , afersise me qendren e po ashtu  Zogun e Zi  shkolla , ambiente publike , banka dhe te gjitha jane afer me apartamentin  .

~Preferohet edhe per investim pasi ka edhe kerkese te larte per qera ne kete zone .

~ Me dokumentacion te rregullt hipotekor .

~Per nje vizite ne prone na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani