Shitet apartament 1+1 tek Brryli

 • €85,000
Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Brryli

Brryli, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 56
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45587
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 56 m2 tek Brryli.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Shtepia eshte e investuar dhe e ristauruar e gjitha

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues buze rruges kryesore

Per me shume na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva