APARTAMENT 1+1 ME QERA, QENDER.

  • €600/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, QENDER.

Bulevardi Zogu i Parë, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P40967
  • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 me qera ne qender, tek pallati Moxart.

Apartamenti ka siperfaqe 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 600 euro ne muaj.

Post parkimi me cmim ekstra.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo