APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE BRRYL

 • €500/muaj
Brryli, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE BRRYL

Brryli, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42851
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me qira ne Brryl, rruga Bardhyl. Zona te ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese komode.

Apartamenti eshte i organizuar ne: ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhom gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzsitues .

I investuar  me mobilim bashkekohor.

Cmimi i qirase 500 euro/muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle