Shitet apartament 1+1 ne Dhermi

 • €225,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €225,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 99.89
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P43393
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 99m2 ne Dhermi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualeti dhe verande fantastike me pamje te gjere nga deti.

Siperfaqja e tij organizohet ne kete ndarje:

Siperfaqe apartamenti prej 37.61m2

Siperfaqe verande 48.21 m2

Siperfaqe e perbashket 14.07m2

Siperfaqe totale 99.89

Pamje e lire e komplet detit , orientim Fantastik.

Per me shume na kontaktoni

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva