Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve , perballe Toptanit.

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve , perballe Toptanit.

Për Qira , Tërhequr

500€

  • 282ef737-8cc4-4e8f-ad23-429bc13435df
  • 230a1f4a-ffa3-438b-902c-7f73859cfbdf
  • 51f3514c-8c70-405e-89dd-7aa2eedce17b
  • f428cfa1-3951-4a3c-a59b-6bd9bbad7132
  • 433363e9-9b11-4d13-bf51-c8e49a48d609
  • b5f36bf9-08fe-4c10-b0e0-9fe1fa46b4d2

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32078

Dhoma
2
Tualete
2
Sip. jashtme
110
Kati i baneses
4

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve.

Apartamenti oraganizohet ne nje sallon te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi  , 2 tualete , 1 verande dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka ne secilen nga dhomat kondicioner.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka orientim te plote Lindje-Perendim.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *