Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve , perballe Toptanit.

 • €500/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve , perballe Toptanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40911
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Ura e Tabakeve.

Apartamenti oraganizohet ne nje sallon te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi  , 2 tualete , 1 verande dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka ne secilen nga dhomat kondicioner.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka orientim te plote Lindje-Perendim.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva