Ulet Cmimi! Shiten super apartamente Rruga 5 Maji!

  • €93,700
5 Maji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shiten super apartamente Rruga 5 Maji!

5 Maji, Tiranë
  • €93,700

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 104.12
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36087
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartamente te tipit 1+1 dhe 2+1 me cmim kleringu ne rrugen 5 Maji

Apartamenti i pare ka siperfaqe 104.12m2 dhe ndodhet ne katin e 5

Apartamenti i dyte ka siperfaqe 110.24m2 dhe ndodhet ne katin e 3

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim  dhe është projektuar të ofrojë të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Cmimi ulet nga 950e/m2 ne 900e/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko