Penthouse luksose 4+1+3+ verande per shitje ne Dhermi

 • €400,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Penthouse luksose 4+1+3+ verande per shitje ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 187.69
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P43387
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Penthouse luksoze  me siperfaqe totale prej 187.69m2 ne Dhermi

Apartamenti ka organizim fantastik , pamje te lire dhe organizim  shume te mire.

Penthouse ka sallon te madh ndenje , 4 dhoma gjumi, 3 tualete , 1 ballkon dhe nje verande magjike me orientim Lindje-Jug-Perendim.

Siperfaqet ndahen si me poshte :

Siperfaqe Neto=90.53 m2
Siperfaqe Verande=71.27 m2
Siperfaqe Perbashket=25.89 m2
Siperfaqe Total=187.69 m

Ndertim fantastik , mundesi ndarje dhe ne 4 apartamente te tjera.

Mundesi ideale qofte investimi qofte banimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva