SHITETAPARTAMENTI LUKSOZ 2+1+2 + GARAZH, TE KOPESHTI BOTANIK!

 • €250,000/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

SHITETAPARTAMENTI LUKSOZ 2+1+2 + GARAZH, TE KOPESHTI BOTANIK!

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €250,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • P23354
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartamenti ose jepet me qira 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te Kopeshti Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor, shume cilesor, si dhe te mire administruar. Organizohet nga 1 sallon bashke me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me drite natyrale, ku njeri nga tualetet eshte i pajisur me sistem hidromasazhi, si dhe 2 ballkone te cilet ofrojne pamje fantastike te qytetit. Eshte i shtruar i gjithi me parket teper cilesor, disponon sistem Filtrimi Uji te pishem, sistem Kaldaje me Gaz ne te gjithe ambientet e apartamentit, sistem kondicionimi, si dhe sistem kamerash te brendshme. Ne apartament nuk eshte i banuar me pare. Orientimi i Apartamentit eshte Lindje – Veri – Jug. Ne cmim eshte i perfshire dhe Garazhi, i cili eshte 14 m2. Apartamenti dhe Garazhi disponojne Dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj