APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT 2.

 • €230,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT 2.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31406
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super-apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit 2”, nje nga rezidencat me te mira te banimit ne Tirane. Hyrja eshte me te gjitha kushtet e nevojshme. Eshte e areduar me arkitekt dhe me materialet me cilesore te kohes.

Hyrja ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 2 tualete.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo