ZYRE NE SHITJE, KTHESA E KAMZES.

  • €130,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

ZYRE NE SHITJE, KTHESA E KAMZES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31188
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient per zyra tek kthesa e Kamzes.

Ambienti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Eshte e organizuar ne nje zyre qendrore te madhe, e cila ka tualet, dhe nje ambient tjeter openspace , i cili gjithashtu ka nje tualet.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo