Shesim apartamente +Garazhde Rruga Aleksander Moisiu!

Kinostudio, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartamente +Garazhde Rruga Aleksander Moisiu!

Kinostudio, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 133.7
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36240
  • ID Prones

Përshkrim

Ne rrugen  Aleksander Moisiu prane  IShP  shesim apartamente te tipologjise 2+1+Garazhd me cmim kleringu

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 5 dhe ka  siperfaqje te pergjithshme 133.7m2

Apartamenti i dyte ndodhet ne katin e 1 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 103.9 m2

Apartamenti i trete  ndodhet ne katin e 10 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 99.8 m2

Godina eshte aktualisht ne perfundim ne faze pllake

Property Invest

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare