AMBIENT BIZNESI ME QERA, TAFAJ BUSINESS CENTER.

  • €975/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, TAFAJ BUSINESS CENTER.

Astir, Tiranë
  • €975/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42661
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera, rruga Fejzi Hizmo, prane Oasis residence.

Ambienti ka siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje godine me ashensor.

Organizim openspace, ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

4 poste parkimi te perfshira ne cmim.

Cmimi eshte 6.5 €/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo