Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 1!

 • €1,800,000
Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 1!

Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €1,800,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 363
 • Sipërfaqe ㎡
 • 600
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43745
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 1 prane Teg.

Rezidenca eshte ndertuar ne nje nga zonet me te bukura te Tiranes, me vila te dizenjuara ne perputhje me natyren perreth me stil dhe dizanj unik.

Vila qe disponojme ka siperfaqe te pergjithshme 363 m2 dhe siperfaqe oborri 592 m2.

Eshte e organizuar ne 3 kate.

Kati -1 organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome teknike, nje dhome lavanteri dhe nje tualet.

Kati 0 organziohet ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet.

Kati 1 organziohet ne tre dhoma gjumi, nje garderobe dhe 2 tualete.

Vila eshte e rrethuar me oborr me pamje fantasktike plot gjelberim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest