Shitet apartament 1+1 Rezidenca Urban Gate,Astir

Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Rezidenca Urban Gate,Astir

Astir, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 68.3
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37393
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament  1+1 ne Bulevardin e Kasharit ne Astir ne Rezidencen Urban Gate.

Rezidenca eshte aktualisht ne ndertim e nje cilesie shume te larte prane rruges kryesore me hyrje daljet e Astirit dhe Tiranes.

Siperfaqja neto e apartamentit eshte 59.3m2  dhe siperfaqja e perbashket 9m2.

Per me shume na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle