Ne Gjirin e Lalezit shesim Vilete fantastike!

 • €215,000
Gjiri i Lalzit, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ne Gjirin e Lalezit shesim Vilete fantastike!

Gjiri i Lalzit, Durrës, Tiranë
 • €215,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28560
 • ID Prones

Përshkrim

Nje nga viletat me te bukura te Kompleksit turistik Lura eshte ne shitje, e investuar deri ne detaj me siperfaqe ndertimi 136 m2 e organizuar ne 2 kate. Ne katin perdhe ndodhet ambienti i ndenjes dhe i gatimit dhe nje dhome gjumi per mysafiret se bashku me nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit dhe nje tualet. Oborri i gjelberuar dhe veranda e viles jane pikat me te forta qe vila ka. E ndodhur shume prane detit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ju mirepresim per nje vizite ne prone.

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest