APARTAMENT/ZYRE ME QERA, ASTIR.

 • €350/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT/ZYRE ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €350/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42828
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 ne Astir, rezidenca FutureHome.

Apartamenti ka siperfaqe 65.5 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.

Organizohet ne korridor shperndares, 2 ambiente, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 350 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo