Shitet Apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit, Klering.

 • €112,000
Ish Fusha e Aviacionit, Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit, Klering.

Ish Fusha e Aviacionit, Laprakë, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39966
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 93.67 m2 tek Fusha e Aviacionit.

Apartamenti ka nje oraganizim fantastik me nje dhome ndenje te bollshme , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe ballkoni qe ka dalje ne dhomen e gjumit dhe ne Sallon

Apartamenti ndodhet ne kat ideal konkretisht ne katin e 6 , ka orientim perfekt plot drite , Jug-Lindje-Perendim.

Ndodhet ne trekendesh te objektit gje qe e ben qe te rrihet nga dielli gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte ne ndertim e siper , faze karabinaje dhe perfundon brenda 1 viti e gjysme.

Per me shume info na kontaktoni :

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani