APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €125,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41092
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate, prane bar Queen.

Apartamenti ka siperfaqe 66 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga liqeni i Thate.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo