Ambient Komercial, Rr Marko Bocari!

  • €500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient Komercial, Rr Marko Bocari!

Ish Blloku, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 70
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25395
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne Rr Marco Bocari prane ish Bllokut ,Tirane .Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe gjendet ne katin 0 te nje pallati te ri shum te mire administruar.

Per me teper informacione mund te kontaktoni, Propery Invest Albania!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj